Kā pasūtīt?

Ievietoja Elīna Auzāne

 

Esam sagatavojuši piedāvājumā visbiežāk izplatīto prezentpriekšmetu personalizēšanas veidu – 1 krāsas apdruku vai gravējumu. Jūs varat veikt pasūtījumu uzreiz interneta veikalā veicot apmaksu ar kredītkarti.

CENAS mājaslapā norādītas  BEZ PVN!

      Ja ir interese par cita veida priekšmetu personalizāciju (bez drukas, cits apdrukas veids, izšuvums,gravējums, apdruka 2 un vairāk krāsās u.t.t.) vai daudzumu,lūdzu, sazinieties ar mums individuāli rakstot uz epastu elina@suveniruparadize.lv  un mēs pēc iespējas ātrāk izveidosim Jums individuālu cenu piedāvājumu.

     Lai veiktu prezentpriekšmetu personalizāciju APDRUKAS FAILS nepieciešams VEKTORU formātā.

Iespējamie vektoru formāti – 

.pdf (Portable Document Format)
.eps (Encapsulated PostScript)
.svg (Scalable Vector Graphics)

.ai (Adobe Illustrator)
.cdr (CorelDraw) 

JPG bilde būs derīga tikai pilnkrāsu apdrukas veidam.

Pasūtījumu sākam apstrādāt tikai pēc naudas pārskaitījuma izņemot, kad pasūtītājs ir valsts iestāde.
      Ja apmaksai nepieciešams priekšapmaksas rēķins – sūtiet pasūtījumu elektroniski uz epastu – elina@suveniruparadize.lv norādot uzņēmuma rekvizītus, pilnu preces nosaukumu iekļaujot kodu, preces krāsu, nepieciešamo daudzumu, personalizācijas krāsu skaitu, kā arī pievienojiet apdrukas failu VEKTORU formātā un mēs sagatvaosim un nosūtīsim Jums priekšapmaksas rēķinu. Pavadzīme tiks nodota pie preču saņemšanas.

Preču piegāde notiek sākot no 9 darba dienām pēc maketa apstiprināšanas brīža ( Atsevišķiem priekšmetiem, kā arī pirmssvētku dienās termiņš var būt garāks).

 

Gaidīsim Jūsu pasūtījumu!

Ar cieņu,

Suvenīru paradīze