Apģērbu apdruka

Vai vēlaties, lai jūsu uzņēmums tiktu pamanīts, atrodoties ceļā arī ārpus biroja telpām? Palieliniet zīmola atpazīstamību, izmantojot pielāgotus aksesuārus (šalles, cimdus, cepures u.c.) un darbinieku apģērbu ar apdruku. T-kreklu apdruka ir viens no vispieprasītākajiem prezentreklāmas produktiem. T-krekli ļauj izpausties ar kreatīvām apdrukas iespējām, lieliem apdrukas laukumiem, kā arī apdrukas krāsu variācijām.

Lielisks veids, kā izcelties masu pasākumos, maratonos, koncertos

Apdrukājot apģērbu ar sava uzņēmuma logotipu, piemēram, jakas, T-kreklus, džemperus, cepures, šalles, somas tiek izveidots vienots un profesionāls izskats, kas ļauj viegli pamanīt un atcerēties zīmolu, komandu vai īpašu notikumu. Apģērbs ar apdruku ir arī lielisks veids, kā izcelties masu pasākumos, maratonos, koncertos, līdzekļu vākšanas pasākumos vai saviesīgos pasākumos. Uzdrukāts var būt ne tikai uzņēmuma logotips, bet kreklu ar apdruku varat arī izmantot kā informācijas pasniegšanas kanālu par sezonas atlaidēm, piedāvājumiem, gaidāmu notikumu, atbalstu vai kādu citu informāciju. Populārākie T-kreklu apdrukas laukumi:

Populārākie personalizācijas veidi tekstilam:

Sublimācijas apdruka

Digitālā apdruka

Termodruka

Izšūšana

Sietspiede

Nekavējies un pasūti

Pasūti savu personalizēto apģērbu apdruku uzņēmumam, skolai, bērnudārza grupiņai vai kādam pasākumam mūsu internetveikalā.

Mums ir liels apģērbu ar apdruku klāsts no kā izvēlēties sev tīkamāko. Mūsu mājaslapā uzreiz ir iespējams apskatīt ne tikai tekstila izstrādājuma cenu uz nepieciešamo skaitu, bet arī personalizācijas izmaksas, kā arī izveidot maketu dažu sekunžu laikā mājaslapā.

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties T-kreklus personāla formas tērpiem vai personalizētas skolas somas saviem bērniem, mēs esam šeit, lai padarītu šo procesu pēc iespējas vienkāršāku. Lai sāktu, vienkārši atlasiet kategoriju, atrodiet produktu, kuru vēlaties pielāgot, un augšupielādējiet savu dizainu. Jūs varēsiet izvēlēties arī izmērus, krāsas, apdrukas laukumus, drukas tehnoloģiju.

Mēs darīsim visu, lai jūsu apdrukātais apģērbs būtu tieši tāds, kāds jums ir padomā!

MŪSU KONTAKTI

TĀLRUNIS

+371 29775458

E-PASTS

elina@suveniruparadize.lv

UZŅĒMUMS

Suvenīru paradīze SIA

Reģ. Nr. LV50V40103788767

ADRESE

Gramzdas iela 82-50

Rīga, Latvija, LV-1029

© Suvenīru Paradīze SIA